ANASAYFA  |  ÖDEME  |  BANKA KAMPANYALARI  |  İLETİŞİM HARBİYE: +90 212 232 8800  |  SUADİYE: +90 216 463 4000  |  İZMİR: +90 232 463 5929  |  ANKARA: +90 312 466 1822
Deluxe Seyahati HakkındaAnasayfa »

Denizlerin Yüzen Sarayları ile Okyanusların ve Engin Denizlerin Masal Dünyasını Yaşayın….

MAVİ SULARIN YILDIZLARI 6 YILDIZLI GEMİLER

5 yıldızlı yüzen dev saraylar yerine daha küçük ve butik gemilerde ayrıcalıklı bir hizmet almak istiyorsanız, mavi suların yıldızları 6 yıldızlı gemiler sizin için doğru seçenek…Zerafeti denize taşıyan bu gemiler, büyük gemilerin gitmediği daha küçük ve egzotik limanlara giderler ve limanlarda daha uzun süre kalırlar.

Profesyonellerin çalıştığı , içerisinde buhar odaları, thalasso terapi havuzları, su kaynakları ve bahçelerin olduğu spalar, spa villalar, Michelin yıldızlı şeflerin hazırladığı menülerden tutun da masanın üzerinde sizi bir şişe şampanyanın beklediği özel balkonlu şık suitlere kadar her köşe yolcuların rahatı ve keyfi düşünülerek tasarlanıyor. Gemiler oldukça lüks koyu renk mobilyalar ve en kaliteli malzemeler kullanılarak döşenmiştir. Kabinler 5 yıldızlı gemilere oranla daha büyüktür.

Hemen her yolcuya bir mürettebat düşer ve mürettebat bütün yolcuların isimleriyle hitap eder. Denizlerdeki en kaliteli mutfağa ve gurme restoranlara sahiptirler. Kişiye özel diyet yemekleri yapılır. Uğranılan limanlarda şeflerle pazarlarda alışverişe çıkabilir, yerel malzemeler ve şefin mutfak sırları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Gemideki tüm restoranlar ücretsizdir ve oturum yoktur.

Michelin yıldızlı ünlü şeflerin restoranları, özel butler servisi, dünyanın en iyi butik gemisi ödülleri, lüks spalar, gastronomi, opera temalı özel geziler…Hepsi zerafet ve lüksü denizlere taşıyan mavi suların yıldızlarında keşfetmeniz için sizleri bekliyor….

Oceania Cruises….
 Marina, Nautica, Insignia, Regatta 4 muhteşem gemi…
 Yetmiş dört yaşındaki efsanevi şef Jacques Pépin’in ilk restoranını açtığı Marina
 Suite kabinlere özel butler servisi…
 Ralph Lauren home mobilyalar ve Bulgari banyo malzemeleriyle dekore edilmiş kabinler

Seabourn Cruises….
 Efsanevi servis kalitesiyle ünlü 6 özel gemi filosuyla sadece suite kabinler
 4 yıl üst üste Travel & Leisure ve Condé Nast Traveler dünyanın en iyi butik gemi ödülü
 Ünlülerin şefi ve 2 kez James Beard ödülünü kazanan yenilikçi mutfağın öncülerinden Amerika’lı ünlülerin tercihi şef Charlie Palmer’ın restoranı
 “Caviar in the Surf” temalı barbekü yemekleri, gala partileri
 Çok özel şarap paketi “Vintage Seabourn”
 İki katlı özel spasıyla ünlü, tamamen suit kabinlerden oluşan, alkollü ve alkolsüz içkilerin ve bahşişlerin dahil olduğu gemileriyle Seabourn….

Compagnie du Ponant….
 Dünyadaki tek Fransız gemi şirketiyle “a la française” stili gemi seyahati
 5 tane yat gemisiyle sadece küçük gemilerim girebildiği mistik ve gizemli limanlar, egzotik rotalar
 Gastronomi, opera, golf temalı cruise seyahatleri

Tüm hakları saklıdır. Copyright © 2019 - Golden Bay Tour Data1