ANASAYFA  |  ÖDEME  |  BANKA KAMPANYALARI  |  İLETİŞİM HARBİYE: +90 212 232 8800  |  SUADİYE: +90 216 463 4000  |  İZMİR: +90 232 463 5929  |  ANKARA: +90 312 466 1822
Nehir Seyahati HakkındaAnasayfa »
Cruise dünyasının en cazip seçeneklerinden biri olan nehir turları sizi mavi-yeşil sularda, kültür-sanat ve tarihle iç içe, özgür ve lüks bir tatile davet ediyor. Farklı bir konsept ve anlayış ile hizmet veren dünyanın en lüks ve en seçkin nehir gemi firmaları olan; Amawaterways, Uniworld, Avalon, Lüftner ve A-Rosa nehir gemi firmalarının temsilciliğini yapmaktayız…

Nehir turları; dünyanın en güzel yerlerini keşfetmenin en lüks ve rahat yoludur. Avrupa, Asya, Mısır, Uzakdoğu, Rusya, Ukrayna ve Güney Afrika nehirlerinde 12 ay boyunca nehir turları düzenlenebilmektedir. Avrupa’da; Tuna, Ren, Main, Mosel, Rhone, Saone, Elbe, Douro ve Sen nehirleri, Asya’da; Mekong Nehri, Mısır’da; Nil Nehri, Uzakdoğu’da; Yangtze Nehri, Rusya’da; Volga Nehri, Ukrayna’da; Dinyeper Nehri ve Güney Afrika’da; Chobe gibi nehirlerde yıl boyunca paket programlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Yolcularımızın daha konforlu bir şekilde seyahat edebilmeleri ve daha iyi hizmet alabilmeleri için 80-160 yolcu kapasiteli olarak dizayn edilmiş, toplam 70 nehir gemisi ile ‘’Yüzen Butik Otel’’’lerde seyahat ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Nehir gemilerinin güvertelerinde sunulan imkanlar sayesinde, seyir halinde geçilen/uğranılan şehirlerin, kasabaların, köylerin 360° manzarasının tadını çıkarabilirsiniz.

Nehir gemilerinde, ödül almış aşçıların hazırladığı ve açık oturum olarak organize edilen; açık büfe sabah kahvaltısı ve öğle yemeği ile güne devam edebilir, A la Carte menü akşam yemeklerinde ise eşsiz yemeklerin tadına bakabilirsiniz.

Gemilerde bulunan kuaför, fitness merkezi ve masaj odalarını kullanarak seyahatte olduğunuz halde sporunuza devam edebilir, masaj yaptırabilir ve kuaför hizmetinden faydalanıp günün yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz.

Avrupa Nehirlerinde limanlar birbirine oldukça yakın olduğu için, gemide bulunan bisikletler ile dilerseniz bir limandan diğerine bisiklet ile gidebilirsiniz. Ayrıca rehber eşliğinde bisiklet turlarına da katılabilirsiniz.

Fransız tipi balkonlu kabin konsepti ile, tabandan tavana kadar panoramik görünümün olduğu 16 m² kabinlerde güneşin, temiz havanın ve muhteşem manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Kabinlerin içerisinde sunulan imkanlardan bazıları şunlardır; Lcd tv, saç kurutma makinesi, kasa, bornoz, terlik, şemsiye, klima, ücretsiz su, internet.

Gemilerde kullanılan ortak dil İngilizce olarak belirlenmiştir. Yolcuların memnuniyeti için, her gemide İngilizce konuşabilen ortalama 40 personel sayesinde servis ve hizmet kalitesi arttırılmıştır. Gemilerde yolculuk yapan milletler ise çoğunlukla Amerikalı, İngiliz, Kanadalı ve Avustralyalı yolculardır.

Yıl boyu düzenlenen planlanmış turlar dışında; Musevi yolcular icin özel turlar , şarap tadımı turları, bisiklet turları, lale zamanı turları, bahçıvanlık ve bahçe temalı turlar gibi özel olarak duyurulan turlara da katılma fırsatınız bulunmaktadır.

Paris, Viyana, Budapeşte, Nürnberg, Frankfurt..Nehir kanallarının geliştirilmesi sayesinde pek çok şehir ve kasaba nehir yoluyla erişilebilir hale gelmiştir.

Gemiye giriş yaptıktan sonra, size ait nehir manzaralı kabininizde bavulunuzu sadece 1 kere açar ve eşyalarınızı yerleştirirsiniz. Böylece geriye kalan hafta boyunca bavul toplama, bavul açma probleminiz ortadan kalkmış olur. Seyir halindeyken konfor içerisinde rahat edersiniz. Geminizin her yerinden; bardan, restorandan, güverteden veya kabininizden nefes kesen nehir manzarasının tadını çıkarabilirsiniz. Nehir gemileri genelde gece seyir halinde olurlar böylece siz her sabah başka bir bölgede uyanmanın keyfini yaşarsınız.

Gemi turlarının aksine nehir turları şehrin tam merkezine kolayca girebilirler. Gemiden vakit kaybetmeden inebilir ve şehrin aktivitelerinin tadını kolaylıkla çıkarabilirsiniz. Böylece gezilen bölgelerde daha çok vakit geçirebilirsiniz.

Nehir tabanı şeklinde inşa edilmiş gemiler sayesinde güvenli ve sakin bir şekilde seyahat edebilirsiniz

Tüm hakları saklıdır. Copyright © 2019 - Golden Bay Tour Data1